O nás

Firma PECO, zastoupená majitelem Petrem Košťálem, vznikla v roce 1999 jako ryze soukromá společnost, zabývající se především montáží cenově dostupných PC sestav. Jak sám název firmy napovídá (PECO), je to zkratka z anglického překladu pro osobní počítač: „personal computer“, a je i vyjádřením našeho osobního přístupu k našim zákazníkům.
Dále se zabýváme prodejem veškerého sortimentu výpočetní techniky, kancelářské techniky a domácí elektroniky jako je LCD televize, DVD stolní přehrávače, reproduktorové sestavy aj.

Nejběžnější sortiment námi nabízeného zboží naleznete v našem e-shopu. I zboží, které na
e-shopu nenajdete, jsme schopni v krátkém termínu (většinou do druhého dne) zajistit u našich dodavatelů. Je možné dodat i zcela atypické zboží nebo značku výrobku, která není naším e-shopem běžně nabízena.
Naším hlavním zaměřením je individuální sestavování počítačových sestav dle představ našich zákazníků. Jsme přesvědčeni, že počítač je něco jiného než obyčejný elektronický přístroj, který je možné koupit kdekoli. Každý z nás máme jiné požadavky na jeho funkční využití a proto se snažíme maximálně se přizpůsobovat představám zákazníka. PC sestava z velkých hyper marketů často obsahuje vybavení, které nevyužijete nebo naopak něco postrádá. Na každém detailu záleží a je nepříjemné PC vracet do anonymního autorizovaného servisu, který je velmi často vzdálen od místa, kde jste ho zakoupili. U nás máte jistotu kvalitního odborného servisu s osobním individuálním přístupem ke každému.
Naší hlavní předností je rychlost servisu (opravy). Obvykle je vše vyřízeno do druhého dne a pod jednou střechou a to i v případě změny konfigurace a nebo dokoupení jednotlivých komponentů a příslušenství.
Další výhodou nákupu počítače u nás je rychlost jeho dodání. Obvykle veškeré možné konfigurace dodáváme nejpozději do druhého dne po objednání. Nejprodávanější konfigurace máme skladem ihned k odběru. Nezanedbatelnou součástí naší nabídky jsou služby spojené s prodejem PC sestav zdarma. Od nás zakoupený PC je vždy předem přísně testován (tzv. zahořen), má nainstalován operační systém, drivery a SW freeware jako je např. Open Office, nejnovější kodeky a k mechanikám je dodávaný originální Nero vypalovací program.

V naší prodejně (kamenném obchodě) Vám vše předvedeme, seznámíme s obsluhou a zaškolíme. Lze si objednat i službu zapojení a dopravu PC kamkoli po Praze za paušální cenu. U mimo pražských zákazníku zajistíme dodání PC přepravní službou až do domu a v případě nepřítomnosti na nejbližší pobočku České pošty.
Při nákupu zboží na internetu v dnešní době už není výhodou jeho nízká cena (ta je samozřejmostí), ale také kvalitní služby spojené s tímto prodejem a proto je pro nás velmi důležité stále zvyšovat kvalitu nabízených služeb.
Můžeme nabídnout mimo jiné i unikátní službu vrácení zboží do 14-ti dnů od koupi bez udání důvodu, kde neúčtujeme žádné storno poplatky a jiné výdaje s tím spojené. Pokud se pro nákup u naší firmy rozhodnete, jsme si jisti, že budete spokojeni a jsme připraveni proto udělat maximum.

Přejít nahoru