. . . specialista na PC sestavy
Buchovcova 1602/8
130 00 Praha 3
E-mail: peco@peco.cz
Tel./fax: +420 222 592 847
Košík
Kusů v košíku: 0 ks
Celková cena: 0 Ke
Zobrazit obsah košíku
Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Registrace
Zaslání hesla
 
Zboží bylo přidáno do košíku.

Počet kusů v košíku: 1
Celková cena: 7.900


Pro odeslání objednávky přejděte do košíku.

Pokračovat v nákupu
PC Sestavy PC sestavy Notebooky Notebooky LCD Monitory LCD monitory

Nabídka produktu
tisknout stránku
Pozor, změna otvírací doby provozovny od listopadu 2014 !! Více najdete v odkazu Kontakt

Optické prvky / převodník

TP-LINK MC210CS převodník , 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)

TP-LINK MC210CS převodník , 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k - Verze 2 (9V)
   
Vaše cena bez DPH 1 295
Vaše cena s DPH
e-shop cena
1 567
Běžná cena
objednáno jinak než přes e-shop
1 628
Výrobce TP-LINK
Skladové číslo 34559
Dostupnost skladem
Záruka 60 měsíc(ů)
   

Přidat zboží do košíku. do košíku

Popis produktu:

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení: 9 V/0,8 A
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 1000 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,5 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: 1310 nm
Max. délka spoje: single-mode 15 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD



Obrázky mají pouze informativní charakter. Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti. Výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím obchodní oddělení. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.
Poslední aktualizace: 14.08.2018 05:13
PECO Počítače, Buchovcova 1602/8, 130 00 Praha 3, tel./fax: 222 592 847, mobil: 736 541 201