. . . specialista na PC sestavy
Buchovcova 1602/8
130 00 Praha 3
E-mail: peco@peco.cz
Tel./fax: +420 222 592 847
Košík
Kusů v košíku: 0 ks
Celková cena: 0 Ke
Zobrazit obsah košíku
Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Registrace
Zaslání hesla
 
Zboží bylo přidáno do košíku.

Počet kusů v košíku: 1
Celková cena: 7.900


Pro odeslání objednávky přejděte do košíku.

Pokračovat v nákupu
PC Sestavy PC sestavy Notebooky Notebooky LCD Monitory LCD monitory

Nabídka produktu
Pozor, změna otvírací doby provozovny od listopadu 2014 !! Více najdete v odkazu Kontakt

Optické prvky

Upřesněte podkategorii:
šasi
Zobrazených záznamů:
  Hledat:

Popis produktu: Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží...
skladem
Skladové číslo: 34558
674,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
815,-
s DPH
Popis produktu: Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude ...
skladem
Skladové číslo: 34561
848,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1027,-
s DPH
Popis produktu: Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délk...
skladem
Skladové číslo: 34560
848,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1027,-
s DPH
Popis produktu: Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konverto...
Skladové číslo: 34562
1040,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1259,-
s DPH
Popis produktu: Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konverto...
skladem
Skladové číslo: 34556
1040,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1259,-
s DPH
Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi k...
skladem
Skladové číslo: 34557
1288,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1558,-
s DPH
Popis produktu: Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako ...
skladem
Skladové číslo: 34559
1295,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
1567,-
s DPH
Popis produktu: Precizně vyrobený case rackového rozměru (2U) určený pro 14 media konvertorů. Case je dodáván včetně aktivního ch...
Skladové číslo: 44174
5387,-
bez DPH
Přidat zboží do košíku.
6518,-
s DPH
Poslední aktualizace: 25.09.2017 05:13
PECO Počítače, Buchovcova 1602/8, 130 00 Praha 3, tel./fax: 222 592 847, mobil: 736 541 201